Zdroj: Instagram
Roztomilouš

Novopečená maminka Aneta Krejčíková konečně ukázala syna Bena v celé jeho kráse! FOTO

12. 10. 2018

Herečka Aneta Krejčíková (27) si už více jak měsíc užívá mateřských povinností. Až teď ale pořádně světu představila syna Bena. Co myslíte, je známé mamince podobný?

5 fotek
Aneta Krejčíková alias Gábina z Ulice je od konce letošního srpna matkou nejen v seriálu, ale i doopravdy. A to skutečné mateřství je teprve krásné. Jak sama herečka přiznala, nová role ji nečekaně změnila a z volnomyšlenkářky a punkerky se stala starostlivou milující matkou.

„Tři týdny bezmezné lásky a něhy, pokaděnejch plín a tepláčků, promočenejch pyžam od mlíka, fascinovanýho zkoumání mini tělíčka, jenž bylo donedávna součástí mýho těla...,“ zpovídala se nedávno ze svých pocitů šťastná herečka u videa, ve kterém uspává malého Bena. Chlapeček v něm ale vidět pořádně nebyl, a tak mnozí čekali na chvíli, až Aneta ukáže synka se vším všudy. A stalo se (viz. foto v galerii)!

Aneta Krejčíková už brzy z Ulice zmizí, protože Gábina odjíždí na dlouhé měsíce za prací do Berlína. Do té doby si ale její postavu ještě můžete v seriálu užít, a jak už jistě víte, Gábiny ateliér pojede dál i bez její přítomnosti! Jak se Veronika s Jitkou obejdou tak dlouho bez Gábiny? Sledujte Ulici každý všední den v 18,25 na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze