Svatební fotografie - 1
Zdroj: Twitter Jesse McLaren
Nevěděli o tom...

Novomanželé chtěli obyčejné svatební FOTO. Hrozivý detail změnil romantickou chvíli v horor!

Svatební fotky nejsou ničím nevšedním. Chce je většina novomanželů kvůli krásné vzpomínce na jejich výjimečný den. Tihle novomanželé ale neměli tušení, co se během focení za nimi odehrává... Tomu se říká scéna jak z hororu!

4 fotky
Jesse McLaren je nejen mladý talentovaný fotograf, ale také bratr nevěsty. Ta proto spolu se svým snoubencem svého bratra požádala, aby jim nafotil krásné svatební snímky. Jenže netušila, co si na ně Jesse přichystá. Romantické focení se proměnilo doslova v horor!

Je vidět, že mladému umělci nechybí originalita a smysl pro humor. Díky tomu ale vznikly svatební fotky, které jen tak někdo nemá. Na klasických fotkách v přírodě je vidět zamilovaný novomanželský pár. Nic divného a neobvyklého. zarážející je však to, co je vidět v pozadí. na fotkách je totiž klaun Pennywise známý z britského hororu To spisovatele Stephena Kinga, který byl dokonce i zfilmován.

Děsivá postavička se na fotkách skrývá u křoví a děsivě pozoruje zamilovaný pár tak, jako by se je právě chystal zabít. Kdo má trochu povědomí o příběhu známého hororu však ví, že klaun Pennywise vraždí pouze malé děti, které z něj mají strach. I tak z fotek trochu běhá mráz po zádech a nutno uznat, že nápad to je opravdu originální. Co vy, chtěli byste mít na svatebních fotkách v pozadí například šílence s motorovu pilou?

Autor: bin

Diskuze