Budoucnost nejistá

NOVÉ ZPRÁVY: Honza Musil opustil JIP! Jak to teď s moderátorem legendárního Áčka vypadá?

Oblíbený moderátor Honza Musil (51) strávil dva týdny na jednotce intenzivní péče. Teď ho ale konečně přesunuli, a tak to vypadá, že se začíná něco dít. Snad se blýská na lepší zítřky!

5 fotek
Moderátor Jan Musil si těsně před Vánoci nešťastným pádem ze žebříku vážně poranil páteř. Od té doby ležel dva týdny na jednotce intenzivní péče a nebylo jasné, co bude dál. Nejistá budoucnost bohužel přetrvává i dál, přesto má situace konečně nějaký vývoj. Zraněného Musila konečně přesunuli z jednotky intenzivní péče do jiné nemocnice.

„Ano, je pravda, že mě včera převezli. Ten převoz sám o sobě byl dost složitý, protože kdo zažil zlomená žebra, tak ví, že to bolí, tudíž jezdit po Praze v sanitce, to je fakt zážitek,“ potvrdil informace magazínu Sedmička Musil. Díky tomu se ale na celou situaci dívá zase o kousek pozitivněji, protože vidí, že se něco začíná dít. „Přijel jsem rozklepanej, rozbolavělej, ale zase na druhé straně upřímně šťastnej, že jsem opustil jednu nemocnici a přijel do druhé nemocnice, kde už mám nějaké vize toho pohybu, že se se mnou bude něco dělat,“ řekl moderátor.

Bohužel ale i přes převoz je jasné, že ještě zdaleka nemá vyhráno. Léčba poškozené páteře je v každém případě individuální, tudíž nelze takhle brzo říct, zda bude nebo nebude mít nějaké trvalé následky. Honzu Musila teď čeká dlouhá a náročná rehabilitace, která mu má pomoct se doslova postavit na vlastní nohy. Držíme všechny palce, aby to vyšlo a on zase fungoval stejně jako dříve!

Autor: bin

Diskuze