Posila do týmu

Nová postava v seriálu Specialisté: V nové roli můžete už dnes vidět půvabnou Elišku Křenkovou! VIDEO

Seriál Specialisté dnešním dílem získává posilu. Elitní tým vyšetřovatelů doplní půvabná Eliška Křenková v roli policistky Moniky Švarcové.

49 fotek
Monika Švarcová je krásná, mladá a poněkud prostořeká policistka. Ale klame tělem, ačkoliv působí křehce, jen tak něco ji nerozhází. „Hraju mladou policistku Moniku Švarcovou, která je trochu od rány, protože vyrůstala na pražském sídlišti v partě kluků. Od puberty je zvyklá si mezi muži budovat respekt, a tak jí nechybí přímočarost a také slušná dávka sarkasmu. I když někdy jedná s horkou hlavou, životní hodnoty má správné,“ nastínila úlohu v seriálu Eliška Křenková.

Seriál Specialisté ji lákal pro akčnost. „Akční scény byly jedním z důvodů, proč jsem do toho šla. Chodím na tréninky ke kaskadérům, učím se střílet… Každá taková zkušenost je skvělá. Ono to možná vypadá jednoduše, ale jenom vzít správně pistoli do ruky, je docela těžké. Skuteční policisté se to učí roky, a my dostaneme jen několikahodinovou nalejvárnu. Je to adrenalin, trošku hardcore, trošku strach, ale zároveň se těším, že si vyzkouším něco, co jsem ještě nedělala. Pravdou je, že ledové počasí obzvlášť v noci není moc příjemné. Ale ta práce to s sebou nese,“ dodává Křenková.

Jak se s nelehkou úlohou poprala, mohou diváci seriálu Specialisté sledovat dnes a každé další pondělí ve 20:20 na Nově a slovenští diváci na Nova International.
 

Autor: bin

Diskuze