Nicole Vaidišová
Zdroj: TV Nova
Už dnes!

NOVÁ POSILA SPORTOVNÍCH NOVIN! Je to krásná a sexy tenistka

Už dnes začíná nejstarší tenisový Grand Slam, který si zaslouží mimořádnou pozornost. Tu mu dopřejí také stanice skupiny Nova. A to za podpory té nejpovolanější! Krásná tenistka, která už skončila kariéru, se stane sportovní expertkou!

Prémiové kanály Nova Sport 1 a 2 budou vysílat přímé přenosy z All-England Clubu. Další 4 speciální kanály pak nabídne videoportál Voyo. Nova Action bude svým divákům servírovat to nejdůležitější z uplynulého dne v pořadu „Kraťas Martina Čermáka“. Novinky ze zelených trávníků bude přinášet také „Wimbledonský servis“ ve Snídani s Novou a na Nova International. Pozadu nebudou ani Sportovní noviny na TV Nova, ve kterých dnes uvítá diváky netradiční moderátorská dvojice. Společně se Štěpánem Sokolem bude dnešní Sportovní noviny moderovat tenistka Nicole Vaidišová.

„Ráda zkouším nové věci a tahle nabídka mě zaujala. Nervózní zatím moc nejsem, Štěpán je profík a věřím, že to spolu i naživo zvládneme,“ říká Nicole ke své moderátorské premiéře.

„Zkouška s Nicole byla výborná, je vidět, že jako bývalá profi tenistka se jen tak něčeho nezalekne, hned napoprvé to zvládla úplně s klidem. I nálada byla výborná, došlo i na menší vtípky ,mimo obraz´. Dalo by se říct, že jsme se zapotili jen kvůli horku,“ prozradil po zkoušce Štěpán.

Nicole Vaidišovou budou moci diváci TV Nova sledovat i v dalších dnech, a to v roli tenisové expertky. Dnešní Sportovní noviny s Nicole Vaidišovou a se Štěpánem Sokolem si nenechte ujít hned po Televizních novinách, ve 20:10 hodin.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Lenka Zahradnická, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Robert Jašków a další! Poznáte, co spojuje tyto oblíbené seriálové herce?

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY: Potrat na place, problémy s aktivistkami i jeden velmi naštvaný herec!

Autor: TV Nova

Diskuze