Dencia
Zdroj: Profimedia
Extravagantní zpěvačka

GALERIE: Soutěž o nejtrapnější outfit roku má svou vítězku. Tyhle šaty vám vypálí oči

V našich končinách celkem neznámá zpěvačka Dencia si uřízla ostudu. Na předávání hudebních cen Billboard v Las Vegas se objevila ve velmi podivném modelu.

6 fotek
Umělkyně, vlastním jménem Reprudencia N. Sonkey, si potrpí na extravaganci. Je očividné, že inspiraci hledá u svých oblíbených zpěvaček. Sama sebe totiž popisuje jako kombinaci Nicky Minage a Lady Gaga. Avšak v tak nepovedeném modelu, který hýřil snad všemi možnými barvami, by se na veřejnosti neobjevila snad ani právě Lady Gaga.

Je až s podivem, že sedmadvacetiletá Dencia má údajně vystudovaný módní obor na Fashion Institute of Design and Merchandising v Los Angeles.

Extravagantní však není jen její vzhled. Dencia skrývá také zvláštní rodinné tajemství. Odmala žila v domění, že žije v celkem normální rodině. Až v dospělosti zjistila, že její starší sestra je ve skutečnosti její vlastní matka a její rodiče jsou vlastně její babička s děděčkem.

Takže se jí vlastně nedivíme. Jiní lidé na jejím místě by se možná začali oblékat možná ještě šíleněji. Alespoň, že si zachovala zdravý rozum. Částečně...

A jak tato dívka zpívá? Takto:

Autor: lk

Diskuze