Vyprsené herečky
Zdroj: isifa.com
Mega výstřihy

Nová móda válcuje Hollywood: Herecké maminky ukazují nalitá ňadra

Hollywoodské herečky se dostávají po mateřských povinnostech do formy velmi rychle a hrnou se před objektivy fotografů, aby mohly svá těla ukázat. A mají co ukazovat...

5 fotek
Mila Kunis, která porodila začátkem října dceru Ashtonovi Kutcherovi, zazářila na premiéře filmové novinky Jupiter bezchybnou postavou a velmi plným dekoltem. I díky němu se lidé na film jen hrnou.

Zaříjová mamina Scarlett Johansson předvedla během oscarového večera nejen sexy postavu, obrovská prsa, ale i nový účes ve stylu Miley Cyrus, komu sluší víc?

Kdo je ta dáma s krásně štíhlým pasem? Dvojnásobná máma Rosamund Pike přivedla na svět své druhé dítě v prosinci minulého roku. Atraktivní a úspěšná herečka prožívá nejúspěšnější období své kariéry a zároveň štěstí v osobním životě.

S perfektní postavou se předvedla i nejčerstvější mamina Blake Lively, která porodila v lednu Rayanovi Reynoldsovi holčičku. Na New yorském Fashion weeku ukázala decentní střih šatů, který jí parádně vytvaroval postavu.

Zoe Saldana nemohla na Oscarech chybět, i když má jistě spoustu práce se svými tříměsíčnimi dvojčaty, která se jí podepsala na krásné postavě. Skvělý výběr šatů od návrháře Versace, zvýraznil její bujný dekolt.

Autor: haj

Diskuze