Taneční challenge - 1
Zdroj: YouTube.com
Šílenost na entou

Nová internetová výzva děsí svět: Tady už jde o život, křičí lidé! VIDEO

Myslíte si, že pití piva na ex, polévání vodou, pálení se o sporák, nebo pojídání pracích kapslí je vrchol demence mezi výzvami? To jste asi ještě neslyšeli o téhle!

Původně se mělo jednat jen o taneční challenge. Úkolem zúčastněných bylo, natočit se, jak tančí na nový hit zpěváka Drakea vedle svého auta. Samozřejmě ideálně někde na silnici v provozu. Výzva s hastagem #InMyFeelings se ale posunula ještě na mnohem brutálnější level.

Někomu evidentně bylo málo vystoupit z auta a začít tancovat, a tak si řekli, že tuto výzvu trochu vylepší a začali vyskakovat z auta přímo za jízdy... a až poté tancovat. Asi netřeba podotýkat, jak moc nebezpečný tenhle kousek je a kolik blbosti se za ním skrývá.

Nejhorší na tom celé je, že si tahle inteligentní záležitost našla hodně příznivců z řad blbců, kteří hromadně vyskakují z auta a leckdy se pořádně vysekají. Zatím sice nejsou zaznamenány žádné ztráty na životech, ale je jen otázkou času, kdy nějaký kaskadér skočí přímo pod kola jedoucího auta ještě dříve, než si stihne zatančit. A pak už to bude spíš adept na Darwinovu cenu...

Autor: bin

Diskuze