Moderátor Počasí Karel Kašák
Zdroj: Archiv TV Nova
Krásný pár

Nová hvězda Novy Karel Kašák je čerstvě zamilovaný! Randí se slavnou kráskou

Nový moderátor počasí na Nově Karel Kašák, bratr modelky Veroniky Kašákové, se pochlubil velkou novinkou. Už dva měsíce je zamilovaný a jeho novou lásku všichni dobře známe!

16 fotek
Jeho novou přítelkyní je Veronika Lálová, tanečnice, která tančila i po boku Zdeňka Piškuly. „Ano, jsme spolu a je to krásný. Je to velmi čerstvé a v začátcích. Veronika je nejen nádherná, ale i krásná bytost uvnitř,“ prozradil Karel na 1. narozeninách lodě Captain Morgan, která kotví na pražské Náplavce. Se svojí novou láskou nedorazil, doprovodila ho sestra Veronika se svým přítelem.

„Milujeme Majka Spirita, tak tady nemůžeme chybět,“ prozradili Karel s Veronikou stejně jako Andrea Bezděková, Nikol Švantnerová nebo Mariana Prachařová. Vystoupení Majka Spirita bylo velkým lákadlem pro známé krásky. A i on si pak večer v baru Captain Morgan jejich společnost užíval. Momentálně je nezadaný a v obležení českých modelek pak trávil čas dlouho do noci. „Miluju svoji práci, jsem vděčný za to, že ji mám, a je pravda, že soukromý život zkrátka není, není na něj prostor. Já si to užívám. Moje práce je to, co miluju,“ řekl Spirit.

Autor: niž

Diskuze