Zdroj: Instagram
Rozkošný chlupáč

Norbert je profesionální terapeutický pes: Na Instagramu má stovky tisíc fanoušků! FOTO

Norbert je maličký bílý pejsek, který je charakteristický neustále vyplazeným jazykem. Na Instagramu je hvězdou a sledují ho stovky tisíc lidí. Má přirozenou schopnost rozveselit lidi kolem sebe.

16 fotek
Když byl Norbert malé štěňátko, byl maličký a hnědý. Jeho barva se postupně změnila do bíla, ovšem velikost psíka zůstala stejná. Aktuálně je mu 8 let a váží jen 1,3 kg. Charakteristický je především svým maličkým růžovým jazykem, který mu neustále trčí ven z tlamičky.

Každý, kdo se s ním setká nebo na něj narazí na Instagramu, kde má Norbert svůj profil, ho obdivuje. Jeho majitelka už od začátku věděla, že je to velmi jedinečný pes, a tak mu založila Instagram. Najdete ho tam jako @norbertthedog. Na internetu si okamžitě získal mnoho fanoušků. Nyní už ho sleduje přes 650 tisíc lidí.

"Nikdy jsme nečekala, že se stane takovým symbolem radosti, naděje a inspirace pro tolik lidí," říká jeho panička Julie Steines. "Když byl Norbert štěně, viděla ho jedna žena v obchodě a říkala mi, že se stane skvělým registrovaným terapeutickým psem. Nikdy jsem o tom neslyšela a okamžitě jsem si šla zjistit více informací," říká hrdá panička.

Norbert má přirozenou schopnost, aby se všichni kolem něj cítili šťastní a v pohodě. Když mu byl rok, stal se registrovaným terapeutickým psem a začal pracovat v pečovatelském domě a dětské nemocnici. Nyní rozveseluje malé pacienty v dětské nemocnici v Los Angeles. Jeho schopnost vykouzlit úsměv na tváři, je neuvěřitelná. Děti z něj mají radost a zapomínají v jeho společnosti na své strasti.

Autor: mk

Diskuze