Týnuš Třešničková - 1
Zdroj: Instagram
Hrozné neštěstí

NOČNÍ MŮRA popálené youtuberky Týnuš Třešničkové pokračuje: Ortel, který rozhodne vše!

Na kráse založila svoji kariéru. Teď leží v instanbulské nemocnici popálená a nikdo neví, jak na tom skutečně je. Až dnes se má Týnuš Třešničková (22) dozvědět, co ji čeká dál.

8 fotek
Týnuš Třešničková je živoucím důkazem toho, že by si člověk měl vždy vážit toho, co má. Zvláště, pokud ví, že má k životu vše potřebné. Během několika vteřin se to totiž může složit jako domeček z karet a všechno, na čem jste pracovali a s čím jste spoléhali, je pryč jako mávnutím kouzelného proutku.

Známá beauty influencerka byla navíc ve špatný čas na špatném místě. A to v restauraci známého tureckého šéfkuchaře Nusreta Gökceho. Během ohnivé show se oheň vymkl zaměstnancům kontrole a Týnuš i s přítelem Viktorem skončili s vážnými popáleninami v nemocnici.

„Zranění u české občanky jsou vážná, v jednom místě se jedná dokonce o popáleninu třetího stupně. Stav muže je méně závažný,“ uvedl podle Blesku Robert Řehák z Ministerstva zahraničních věcí. „Generální konzulát ČR zajistil pro oba Čechy právníky, kteří jim pomáhají, a už případ řeší ve spolupráci s policií. O dalším postupu by se mělo rozhodnout během pondělí a úterý,“ upřesnil Řehák s tím, že Týnuš a její přítel začátkem tohoto týdne budou konečně vědět, jak se bude v jejich léčbě postupovat dál.
 

Autor: bin

Diskuze