Dívku pohřbili zaživa
Zdroj: YouTube.com
Osudová chyba

Dívka byla omylem zaživa pohřbena! Jak se do rakve dostala, nemůže nikdo pochopit

Těhotná dívka Neysi Perez se těšila na svatbu a na miminko. Díky osudovému omylu se však dříve dočkala vlastního pohřbu!

Šestnáctiletá dívka ze silně věřící rodiny, měla pár dní před svatbou, a navíc byla v pokročilém těhotenství. Děsivá událost se odehrála v Hondurasu. Přitom stačilo, aby rodina dívku včas odvezla do nemocnice. Oni ale zvolili jiný postup. 

Dívka doma zkolabovala údajně kvůli tomu, že slyšela několik nedalekých výstřelů z pistole. Pravděpodobně právě kvůli leknutí došlo k následné zástavě srdce. Panický záchvat, který se dívky zmocnil, rodina chybně považovala za posednutí ďáblem. Místo lékaře přivolali místního kněze, který okamžitě začal s vymítáním zlých démonů. Dívka se dokonce v průběhu šíleného procesu probudila. Když opět omdlela, vzali ji konečně do nemocnice. Tam ale byla prohlášena za mrtvou. 

Rodina Neysi pohřbila ve svatebních šatech a začala truchlit. Když šel opuštěný partner mladé ženy Rudy David Gonzales druhý den k jejímu hrobu, slyšel zoufalý křik. Okamžitě zalarmoval správce hřbitova a začal se přes silný beton probíjet ke své milované do rakve. Bohužel to trvalo tak dlouho, že dívku nebylo možné zachránit. Na vnitřní straně rakve bylo poznat, že se dívka snažila dostat ven. Po několika hodinách se ale v dřevěném vězení udusila. 

Lékaři se domnívají, že šok, který ze střelby Neysi utrpěla, byl natolik silný, že dívka doslova ztuhla, a na to konto pak byla lékaři prohlášena za mrtvou. Snad kdyby rodina zareagovala jinak, a dívku včas odvezla do nemocnice, nemuselo k takové tragédii vůbec dojít...

 

Autor: sim

Diskuze