Muž natočil ducha
Zdroj: YouTube.com
Neviděl to

Noční hlídač slyšel divné zvuky ve fotbalové šatně. Šel tam a natočil hrůzu, kterou měl před očima! VIDEO

Raul během noční služby hlídal fotbalový stadion. Najednou ale uslyšel velmi podezřelé zvuky, které vycházely z místní šatny... To, co tam uviděl, zachytil na kameru!

Raul Arguello (32) z argentinského Buenos Aires měl běžnou noční službu, během které měl hlídat prostory fotbalového stadionu před případnými zloději a vandaly. Jenže původně celkem poklidná směna se proměnila ve scénu jako z hororu, píše deník Daily Mail.

Když Raul uslyšel podivné zvuky, okamžitě začal řešit, odkud pocházejí. Vzal pro jistotu telefon a vše natáčel na kameru. Během natáčení se procházel chodbami stadionu a čím dále byl, tím byly zvuky výraznější. věděl, že se blíží k obávanému původci zvuku, který připomínal rány kladivem.

Raul pochopil, že se děsivé zvuky linou z fotbalové šatny o patro níže, a tak šel dolů směrem k ní. Dveře od šatny byly otevřené. Najednou se ale stalo to, co Raul rozhodně nečekal. Dveře se mu přímo před nosem samy zabouchly! Když už vystrašený dveře otevřel, místnost byla prázdná... „Vidíte, že tu nikdo není. Odkud jde ten zvuk? Je jedenáct hodin večer a toto je už potřetí, co to dneska slyším a pořád nevím, odkud to pochází. Chci odtud okamžitě pryč!“ komentuje hlídač strašidelné video.

Když se ale Raul poté podíval na záznam, který natočil. strnul hrůzou. Šatny nebyly tak prázdné, jak se mu naživo zdály! Na záběrech uviděl jakýsi stín, který se procházel po místnosti a procházel skrze zdi. Hlídač tak zveřejnil video s přesvědčením, že jde o ducha! Co myslíte vy?

Autor: bin

Diskuze