Sex ve městě - 3
Zdroj: oficiální zdroj
Škoda

Sarah Jessica Parker byla jen náhradou. Carrie v Sexu ve městě měla hrát jiná hvězda! Seděla by vám tam?

Kdo by alespoň někdy neslyšel o legendárním seriálu Sex ve městě - příběh čtyř kamarádek v devadesátých letech naprosto okouzlil televizní diváky. Ale mohlo být jinak.

10 fotek
Seriál Sex ve městě vypráví příběh čtyř naprosto rozdílných kamarádek, které řeší úspěchy a neúspěchy každodenního života. Hlavní hrdinkou je novinářka Carrie Bradshaw v podání herečky Sarah Jessicy Parker (51), která svěřuje svá tajemství v oblasti lásky, práce i sexu - a jak zní i motto seriálu: "Ví hodně o sexu. A nebojí se zeptat."

Málokdo ale ví, že původně charismatická blondýnka roli Carrie nechtěla přijmout. Obávala se totiž milostných scén a přílišné nahoty. Nakonec se však domluvila s producenty seriálu, že se jako jediná z hlavních představitelek nikdy nesvlékne úplně (všimněte si, že má pokaždé podprsenku nebo alespoň něco, čím se překrývá - na rozdíl od jejích kolegyň).

Navíc Sarah ani nebyla první volbou do role oblíbené novinářky. Tu měla hrát americká kráska Lara Flynn Boyle (46), známá například z filmu Muži v černém nebo třetího pokračování Poltergeista. Zřejmě však udělala životní chybu, protože nevěřila tomu, že by seriál mohl mít úspěch. A ono je to vlastně dobře, protože Sarah je pro Carrie zkrátka jako stvořená!

Autor: lor

Diskuze