Nikola V.
Zdroj: facebook.com
Šílené video

Nikola V., která přežila nehodu u Obrnic: Už ví, že jí zemřela kamarádka! Jaká byla její reakce?

Jak jsme již informovali, Nikola V. (22) z tragické nehody u Obrnic, která autonehodu přežila, ztratila paměť. Na nic si nepamatuje, nicméně o smrti kamarádky se dozvěděla již v nemocnici. Jak na to zareagovala?

Nikola V., která nedávno jela v autě smrti jako spolujezdkyně, má zatím v hlavě místo vzpomínek na tragickou nehodu u Obrnic zmatek. Dívka netuší, co se stalo, ani jak k tragické události došlo. Nyní promluvil její otec o tom, co na smrt kamarádky Nikola říkala.

Nikola V. se již postupně zotavuje. „Krční límec bude mít čtyři až osm týdnů. Pak uvidíme. Možná bude muset podstoupit ještě nějaká vyšetření,“ popsal pro Blesk Nikolin otec. Potvrdil, že si dívka skoro na nic nevzpomíná. „Vybavuje si jen cestu do Mostu, z Mostu už ale ne,“ doplnil.

O tom, že její spolujezdkyně a kamarádka Nikola B. zemřela, že se Nikola dozvěděla prý už v nemocnici. A jak na to zareagovala? „Vlastně nijak. Mám pocit, že jí to ještě nedochází,“ upřesnil dívčin otec.

Je tedy vidět, že Nikola V. musela utrpět velký šok. Až se jí paměť vrátí, čekají ji podle odborníků krušné chvíle. Dostat psychiku do pořádku po takovéto události trvá většinou až několik měsíců.

VAŠE PŘÍBĚHY: Viděla jsem svoji kamarádku umřít!
Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší

Autor: niž

Diskuze