Nikola B.
Zdroj: facebook.com
Temná minulost

Nikola B. (†21) ze šílené online nehody: Před smrtí seděla za otřesný čin!

Dívky, z nichž právě Nikola B. řídila, se před několika dny nechvalně proslavily vysíláním vlastní autonehody. Řidička Nikola B. nepřežila a nyní se dostávají na povrch nechvalné informace o její osobě.

Nikola B. se stala obětí tragické autonehody na Mostecku u Obrnic, kterou sama zavinila. Její kamarádka Nikola V. vyvázla jen se zraněními. Nyní ale vyplouvají na povrch informace o zesnulé dívce. A to dost nehezké...

Kamarádka Nikoly B. prozradila deníku Aha! detaily z dívčiny minulosti. Prý to byla hodná a fajn holka, dokud se nezapletla se špatnou partou. Kvůli lidem z ní skončila prý i ve vězení. „Znala jsem Nikolku dobře. Byla to moje sousedka. Chodila k nám často. Bohužel se v devatenácti letech se ve Francii s kamarády zapletla do průšvihu. Seděla pak v cizině deset měsíců. Myslím si ale, že teď je to už jedno,“ řekla neznámá dívka.

A za co že měla Nikola sedět ve vězení? Spolu s dalšími třemi kamarády z party měla pašovat uprchlíky z Albánie a skrývat je v otřesných podmínkách v místnosti velké sotva pár metrů čtverečních. K tomuto činu ale policie nic říct nechce, a tak verze kamarádky zesnulé dívky není podložena jasnými důkazy.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAPAS V LETADLE: Hanka Holišová zažila cestou na dovolenou peklo! Kdo ji ponížil? VIDEO

VIDEO: Tereza a David si pustili pusu na špacír a prozradili budoucí děj Ulice! Co se stane?

Autor: bin

Diskuze