Nikol Štíbrová a Kateřina Kristelová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Bylo to opravdu na ni?

Nikol Štíbrová šíleně utřela přítelkyni Tomáše Řepky! Tomu se říká TRAPAS

12. 12. 2017

Moderátorka a herečka z Pojišťovny štěstí Nikol Štíbrová (30) je oblíbená především pro své velmi ostré a často dost vtipné názory a příspěvky. Tentokrát to ale opravdu zabila! Schytala to známá moderátorka.

6 fotek
Herečka a sympatická blondýnka Nikol Štíbrová ví, jak své fanoušky pobavit. A ideálně tak, že se pořádně trefí do někoho, kdo je svojí veřejnou prezentací lidem často pro smích. Tentokrát to od ní pěkně slízla známá moderátorka a playmate Kateřina Kristelová (37). Přítelkyně Tomáše Řepky (43) totiž dala na Instagram fotku z Olomouce, kde zasněně stojí u okna jenom v kalhotkách a její silikonové poprsí zakrývá jen polštář.

Rádoby momentka nedala jízlivé Nikol Štíbrové spát, a tak si z Katky udělala legraci. Sice ji nejmenovala, ale ti, co sledují tzv. KK, vědí, že narážela právě na ni. „No, chtěla jsem se tu původně rozepsat o tom, jak jsme zase dneska byli celej den krásný, mladý a úspěšný, ale musím si jít lehnout, zejtra brzo vstáváme. Martin mě musí vyfotit polonahou, jak se zrovna zasněně dívám z okna, nebudu o tom vědět, a to asi chápete, že bude chvíli trvat. Nakytovat, naondulovat, svlíknout se z pýža, vyhrabat někde repre kalhotky, nalejt si šáňo, který snídám každej den, najít světlo, úhel, vyhodit nohu z kyčle, našpulit, půl hodiny Martinovi nadávat, že neumí fotit, filtrovat, filtrovat, filtrovat, filtrovat… Ještě ten koncept pořádně nemám v hlavě, jestli prsa zakrejvat polštářem nebo to vemu prostěradlem, my teď máme takový to froté na gumu,“ nepárala se s tím Nikol.

Sama herečka ale dosud nepřiznala, že by narážela na partnerku známého fotbalisty. Všem jejím příznivcům to ale bylo nad výsost jasné, a tak nezbývá, než jim věřit. Že by se popis tak strašně shodoval s Kateřininým příspěvkem jen čirou náhodou? Tomu se jen těžko věří... Všechno je ale možné.

Autor: bin

Diskuze