Nikol Štíbrová - 1
Zdroj: Instagram
Vše nejlepší!

Nikol Štíbrová oslavila narozeniny a pochlubila se dárkem od snoubence! Opravdu jí dal TOHLE?

Herečka a bavička Nikol Štíbrová oslavila jednatřicáté narozeniny. I když by jí věk hádal málokdo, je tomu skutečně tak. Od svého snoubence Martina Kyncla (30) dostala vskutku originální dárek. O co šlo?

7 fotek
Nikol Štíbrová má v současné době od svých pracovních aktivit pauzu a věnuje se hlavně svému dvouměsíčnímu Mathiasovi. Nevyužívá služeb chův jako jiné celebrity, protože si chce malého synka co nejvíce užít. Naštěstí má skvělou oporu ve svém snoubenci Martinu Kynclovi (30), se kterým má společný i smysl pro humor.

Ten se také projevil i u dárku, který od něj Nikol dostala. Možná by některou ženu takový dárek urazil, herečka naopak růžový overal přijala v pohodě. A ještě si v něm udělala selfie a pochlubila se tím na sociální síti, kde vtipně pod fotku připsala: „Dostala jsem od Martina super účinnou věc na vrásky. Všechno nejlepší, Nikol!“ a fanoušky opět dost pobavila.

Jak se zdá, tak i když herečka překročila třicítku, nic moc si z toho nedělá. A jak jí bývá vlastní, umí si udělat sama ze sebe srandu, a to na ní právě její fanoušci milují. Je otázkou, k čemu růžový pytel bude přesně sloužit, ale svým počinem ukazuje, že humor je koření života i vztahu. 

Autor: ham

Diskuze