Nikol Moravcová - 1
Zdroj: Instagram
Blonďatá ozdoba festivalu

Nikol Moravcová ukázala sexy tělo! Podívejte se na nejsvůdnější fotky její kariéry

Moderátorka a modelka Nikol Moravcová (29) se svlékla v nevadské poušti a ukázala, že s blížící se třicítkou se nemusí rozhodně skrývat! Odhalila se v rámci festivalu plného alkoholu, drog a sexu... To je divočina!

7 fotek
Modelka, moderátorka a vášnivá blogerka Nikol Moravcová nafotila sexy snímky uprostřed rozpálené nevadské pouště v USA. Své vypracované tělo ukázala během festivalu Burning Man, kterého se zúčastnila s kamarádkou.

Jeho součástí je nošení velkolepých kostýmů, ve kterých se všem moderátorka předvedla v celé své kráse. Nikol se na fotkách pořádně odvázala! Ještě aby ne, jedná se totiž o pořádně žhavý festival. Jeho hlavní myšlenkou je užít si zábavu, kreativně se vybít a hlavně se v ničem neomezovat!

Festival Burning Man se poprvé konal v roce 1986 na pobřeží San Francisca. Larry Harvey tam se stovkou kamarádů zapálil dvoumetrovou sochu připomínající muže. Z akce se tak stala oblíbená atrakce a nyní se jí účastní nejméně šedesát tisíc lidí. Součástí rituálu je zapalování velké sochy, která už má více jak třicet metrů. K festivalu patří nošení kostýmů, alkohol, sex, hudba, tanec a krásné ženy, takže se krásná moderátorka musela cítit jako ryba ve vodě.

Festival si velice užila a vypadala nesmírně přitažlivě. Posuďte sami. Jak se vám líbí v lesklém spodním prádle nebo obří čelence? To a ještě víc najdete v galerii!

Autor: Beat

Diskuze