Nikol Moravcová - 2
Zdroj: Klinika krásy Anděl
To je podívaná

Nikol Moravcová ukázala, co skrývá pod oblečením! Tohle výstavní tělíčko je výsledkem dřiny a odříkání

Moderátorka Nikol Moravcová (28) a bývalá vicemiss Míša Štoudková (30) společně nejen blogují, ale podstupují i zkrášlovací procedury, během kterých odhalí víc, než y možná samy chtěly.

7 fotek
Jsou mladé, krásné a známé. Nikol Moravcová a Míša Štoudková spolu již nějakou dobu vedou fashion blog, kde své čtenářky zahrnují inspirací ze světa módy, dobrého jídla, a dalších krás, kterými si především ženy rády zpříjemňují životní bytí. Že si i Nikol s Míšou plnými doušky užívají života, o tom není pochyb.

Kromě toho, že spolu pravidelně docházejí na neinvazivní zákroky, které jim dopomáhají udržovat si dokonalé postavičky, jsou obě krásky i sportovně velmi aktivní a žijí zdravým životním stylem. „Po třech letech, co působíme na české blogerské scéně, si uvědomujeme zodpovědnost, kterou máme k našim čtenářkám. To nás vlastně udržuje v neustálém kontrolování toho, co jíme, a co vyfotíme na Instagram. Zkoušíme rády novinky ve zdravé výživě, ale přiznám se, že si často i zahřešíme. Většinou tak jednou za den něčím sladkým, kalorickým. Do toho ale pravidelně cvičíme, takže se to hned spálí,“ přiznala Nikol.

Tohle přiznání dává naději ostatním ženám. Když chcete dobře vypadat, a mít postavu modelky, nemusíte jíst striktně zdravou stravu. Život je třeba si někdy osladit, zvláště když zrovna není na obzoru žádný chlap. Ani jedna z blogerek totiž momentálně nemá přítele, což je dobrá zpráva pro mužské pohlaví. Nikol má ale jasno. „Nedávno jsem se po čtyřech letech rozešla s přítelem, a tak mám mnohem víc času na sebe. Založila jsem navíc nový cestovní projekt, takže teď dost cestuju a nechystám se ještě usadit.“ Nikdy neříkej nikdy, Nikol...

Autor: bin

Diskuze