Nikol Moravcová
Zdroj: archiv Captain Morgan
Pěkná dvojka

Nikol Moravcová se zakoukala do Majka Spirita! Bude tohle nová láska?

Blogerka na plný úvazek – to je krásná Nikol Moravcová (28), která snad nikdy nechybí na žádné párty. Na té poslední ale nechyběl ani Majk Spirit (31)... Také si myslíte, že by tvořili hezký pár?

6 fotek
Na smíchovské náplavce se ve čtvrtek křtila loď Kapitána Morgana. A u té příležitosti nechyběl ani pořádný koncert. Jedním z vystupujících byl právě slovenský rapper Majk Spirit, jehož hlas přilákal i blonďatou krásku Nikol Moravcovou.

„Vůbec jsem netušila, že tady dnes Majk bude. Já ho mám hrozně ráda jako člověka. To, co dává ostatním, je prostě úžasné. Naposledy jsme se potkali asi před dvěma lety, tak jsem ho dlouho neviděla,“ začala své vypravování sympatická Nikol. A jak zhodnotila Majkův nový účes, tedy culíček?

„Culíček se mi určitě nelíbí. Mně se Majk líbil nejvíc, když byl plešatý. On je ale hrozně charismatický, a tak je vlastně asi jedno, co má na hlavě. Když jsem přicházela, tak jsem si říkala: No jéjé, to je ale náhodička,“ směje se šibalsky Nikol a dodává: „No, ale je tu Zuzka Jandová, tak to nemám šanci.“

Nikol je již nějaký ten pátek po rozchodu, ale přiznává, že po chlapech kouká pořád. Zároveň by si od nich ale chtěla i na nějakou chvíli odpočinou. „Už mám ale větší nároky, jak už mi táhne na třicet, tak už to mám takové omezenější. Já vlastně ani nevím, jestli chci Čecha. Ale když cizince, tak zatím jedině Američana.“

Jak to tak vypadá, Nikol si to ještě bude muset srovnat, než se pohrne do dalšího vztahu. Teď ji ale čeká spoustu cestování, a to i kvůli novému cestovatelskému blogu, který založila. A tak se i bez chlapa rozhodně nudit nebude.

Autor: niž

Diskuze