Dokonalost!

Nikol Kouklová z Ordinace si zahrála ve videoklipu i s Davidem Bowiem! Jak to dokázala?

Krásná zrzavá herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 se představila v novém videoklipu zpěváka Norberta Peticzkého. A nebyla sama! V klipu se totiž objevilo několik známých tváří, a to třeba i z Hollywoodu.

Že není možné natočit v současné době videoklip s Michaelem Jacksonem, Davidem Bowiem a přizvat k tomu třeba Lucii Bílou, Karla Gotta, Celine Dion nebo dokonce Brada Pitta? Kdepak! Zpěvák z Hlasu ČeskoSlovenska Norbert Peticzký to dokázal...

Norbert totiž před pár dny natočil svůj videoklip k písničce Čo sa stalo nám? v pražské pobočce slavného muzea voskových figurín Grévin.

„Chtěl jsem mít na pódiu legendy, které ovlivnily můj život, inspirovaly mne. Michael Jackson byl můj idol od dětství, David Bowie udělal pro svět hudby obrovská díla. A tím, že jsem je dal do klipu, jsem chtěl vlastně uctít jejich památku a sklonit se před nimi,“ prozradil Norbert, který na konci února vydává novou desku s názvem „2“.

A proč zrovna Nikol Kouklová? „Vybral jsem si Nikol, protože je krásná, je výborná herečka a blogerka. Je pro mne symbolem mladé, úspěšné a cílevědomé ženy. A s takovými lidmi rád spolupracuji,“ dodal zpěvák, který byl z natáčení nadšený.

Autor: niž

Diskuze