Dominika Myslivcová
Zdroj: Instagram, Dominika Myslivcová
Instastar na dovolené

Nikdy nebudu modelka. Prostě mi chutná: Myslivcová vysvětluje, proč je lepší být krev a mlíko

Dominika Myslivcová (24) se právě nachází na dovolené v Thajsku. Při pohledu na její postavu je jasné, že vychrtlou modelkou Dominika zrovna není. Alespoň to se lze dozvědět z komentářů pod jednotlivými snímky. Blogerka si z toho nic nedělá a vysvětlila, proč není dobré mít vyzáblou postavu.

9 fotek
Thajci musí být štěstím bez sebe. Dominika Myslivcová je pro ně určitě exotická. Blondýnu s ženskými tvary byste tam těžko pohledali. Někteří fanoušci tvrdí, že má Dominika nadváhu. “Tak 20kg nadváhy,“ neodpustil si komentář jeden z rýpalů, který naznačuje, že by Dominika měla zhubnout.

Ta se ale vyvést z míry nenechá. „Já nikdy nebyla a ani nebudu vychrtlá modelka a nechápu, proč někteří lidi mají neustále nutkání řešit, že nejsem jen kost a kůže. I kdybych měla sto kilo a byla se sebou spokojená, tak je to jen a jen moje věc přece,“ svěřuje se Myslivcová na Instagramu.

Připouští ale, že má možná opravdu pár kilo navíc. „No tak jako možné to je. Nevážím se, takže nevím, ale prostě mi fakt chutná,“ dodává. Z Dominičiných slov vyplývá, že je jedno kolik vážíte, ale důležité je se cítit spokojeně. Lepší přece sto kilo, než anorexie…

LÉKAŘI OTOČILI: Mírná nadváha nevadí, dokonce člověku prospívá!
Nepříjemně zavodněná? Díky těmto potravinám až o dvě velikosti štíhlejší

Autor: Han

Diskuze