Chlapci popřály celebrity
Zdroj: Getty Images, Profimedia.cz
Prásk.tv

Nikdo nepřišel na oslavu chlapce! Slavné osobnosti mu to vynahradily

Oslava jedenáctých narozenin Kadea Fostera nedopadla podle jeho představ. Na připravenou oslavu nedošel jediný z jeho pozvaných kamarádů. Chlapec byl z marného čekání velice smutný, takže se mu to jeho otec snažil vynahradit.

"Můj syn měl dnes večer oslavu jedenáctých narozenin. Nikdo z jeho pozvaných přátel nepřišel. To bolí. Prosím svoje Twitter kamarády, ať mu ukážou trošku lásky. Pokud máte chvilku, pošlete mu narozeninové přání," požádal na Twitteru chlapcův otec Jason Foster.

 

Jason Foster v příspěvku označil hokejový tým Toronto Maple Leafs, kterému chlapec fandí. Tým měl i na narozeninovém dortu a také tričku, které si oblékl na oslavu. Nálada malého oslavence se rychle začala zlepšovat, protože příspěvek měl nečekanou odezvu – chlapci popřály tisíce lidí včetně slavných osobností.

 

 

"Všechno nejlepší k 11. narozeninám, Kade," napsal John Tavares, hvězda Toronto Maple Leafs. Chlapce by jistě ani nenapadlo, že mu k narozeninám popřeje i známý herec Ben Stiller nebo představitel Lukea Skywalkera z Hvězdných válek Mark Hamill. Přání obdržel i od kanadského premiéra.

 

Chlapec byl podle otce z reakce ohromen. "Děkuji z hloubi srdce," napsal Jason Foster. Tím to ale nekončí. Hokejista John Tavares plánuje pro chlapce speciální dárek.

 

 

Jak si představujete ideální oslavu výročí sňatku?
Jak uspořádat nejlepší oslavu kulatin?

Autor: TN.cz

Diskuze