Tělo bohyně

Nicole Scherzinger prozradila, díky čemu má tak dokonalou postavu. Přitom klidně mlsá!

Bývalá frontmanka skupiny Pussycat Dolls zpěvačka Nicole Scherzinger (40) má dokonalou postavu. Se svým tělem však nebývala vždy spokojená. Později však začala dodržovat jendu důležitou zásadu, která jí pomohla k perfektní postavě.

8 fotek
Americké zpěvačce Nicole Scherzinger je už 40 let. Zdá se však, že vůbec nestárne. Už mnoho let vypadá naprosto stejně. Je krásná a má dokonalou postavu, na které tvrdě pracuje. Nikdy se netajila tím, že za svůj život zkoušela různé diety a ne vždy se svým tělem byla spokojená.

Později však pochopila, že hubnutí v mládí mohlo být snazší, kdyby už tehdy dodržovala jednu zásadu - brzké ranní cvičení. Svému tělu dodá energii hned ráno. Přiznává, že když byla mladší, nedokázala si představit, že by vstávala ráno kvůli cvičení. Mnohé jiné aktivity pro ni byly mnohem důležitější.

Před tím, než se odebere do posilovny, se nezapomíná pořádně najíst. Většinou snídá vajíčka, slaninu a někdy si dopřeje lososa. Snaží se dodržovat zdravou stravu, avšak přiznává, že často zhřeší a dá si nějaký ten pamlsek. Zjistila, že když si něco odpírá, touží po tom ještě více. Proto se zpěvačka raději motivuje, než odrazuje. Před cvičením si dá klidně i kousek čokolády, která jí dodá energii. Pak ale musí o to víc zamakat!

Když byla mladší, často cvičila na lačno. Později ale pochopila, že hladovění není cesta svaly se musí budovat i zevnitř. Cvičení bez výživy těla není zkrátka efektivní. Dnes nedrží žádnou dietu a ani se přísně neomezuje. obsahuje vajíčka, slaninu a někdy i pořádnou dávku lososa, který je známý svou výživovou hodnotou .

Nicole Scherzinger se snaží ukazovat ženám všech věkových kategorií, že hubnutí je mnohem jednodušší, pokud si nerozhází svůj metabolismus.

Autor: mk

Diskuze