Michael Schumacher - 1
Zdroj: Profimedia
To je hyenismus

Neznámý muž získal FOTO Schumachera brzy po nehodě! Co na snímku zachytil? Rodina závodníka má strach

19. 12. 2016

Pro peníze všechno! Neznámý "dobrák" potají vyfotil legendu Formule 1 Michaela Schumachera (47. Co na snímku zachytil a kolik za něj chce? Tomu se těžko věří!

5 fotek
Rodina Michaela Schumachera si až úzkoslivě hlídá soukromí týkající se závodníkovi rekonvalescence a celkového zdravotního stavu. Vždy když vyjde na povrch nějaká nová informace, je to téměř zázrak. Nyní přišel někdo, kdo nejspíš musí být z Michaelova blízkého okolí, s novou exkluzivní fotografií.

Na snímku by měl být Michael ještě v době, kdy ležel ve vážném zdravotním stavu na nemocničním lůžku. Z toho právě lze vytušit, že to musel být někdo z jeho okolí, protože není příliš pravděpodobné, že by se k němu takhle blízko dostal někdo cizí. Bývalý automobilový závodník má být na kompromitující fotce z doby, kdy byl v opravdu kritickém stavu. Všichni čekají, kdy fotka, ze které už jen při pomyšlení mrazí, spatří světlo světa.

Muž, který jde takřka přes mrtvoly, vyžaduje za fotku neskutečný majlant! Médiím nabídl fotografii za šokujících v přepočtu 27 milionů korun! Snímek je prý vážným narušením Schumacherova soukromí. Rodina nyní žije ve strachu, kdy se bezpáteřnímu fotografovi podaří snímek skutečně "střelit".

Autor: bin

Diskuze