Sophia Wollersheim - 14
Zdroj: Instagram
Zabijácká výbava

NEZNÁ HRANICE: Vnady německé sexbomby jsou skutečně bizarní! Tohle byste na ulici potkat nechtěli

I krása má své jasně stanovené meze, které není radno překračovat. To však téhle německé 'krásce' zapomněl někdo říct...

13 fotek
Sophia Wollersheim patří k těm ženám, které jsou rády vidět a jsou v sedmém nebi, když se o nich mluví. A je jim vcelku jedno v jakém smyslu slova. Protože i negativní reklama je přece reklama. Tím se nejspíš řídí i tahle kontroverzní německá sexbomba, která by bez svých křivek asi tak zajímavá nebyla. S nimi se jí to ale daří.

Televizní hvězda si totiž nechala zvětšit poprsí na takovou velikost, že 'naše' Dominika Mesarošová (30) vedle ní vypadá, jak desetiletá holčička, které před nedávnem začala prsa teprve růst. Ale zpátky k Sofii... Ta se totiž svými obřími ňadry pyšní kudy chodí, a tak je samozřejmě, že sociální sítě jsou plné jejích fotek, kde v první řadě dominují skutečně monstrózně veliká ňadra.

Když se k tomu všemu připočte hvězdy až nepřirozené opálení, nedá se tu o přirozené kráse hovořit ani v legraci. Pro reality show je ale přesně taková postavička naprosto ideální. Lidi bizár zkrátka zajímá a Sophia, která se například v show 'Ich bin ein Star (Jsem hvězda) umístila na druhém místě. Lepší nevědět, jaký zjev jí sebral první příčku... Každopádně Sophia je sama o sobě jeden velký chodící bizár. Podívejte se sami!

Autor: bin

Diskuze