Jiří Pomeje a Andrea Pomeje - 1
Zdroj: Profimedia
Moc si to neužívá

Nezadaná Andrea Pomeje promluvila o sexu a milencích: Je mi to nepříjemné!

Stále ještě manželka herce Jiřího Pomeje (53) je i přesto, čím vším si už přišla, stále mladá a sexy. A tak vážně není divu, že o nápadníky nemá vůbec nouzi! Jak to tedy teď má se sexem a milenci? Má někoho?

7 fotek
Andrea Pomeje (30) se za poslední roky ukázala jako odvážná žena, která je schopná sama živit rodinu a ještě u toho podporovat nemocného manžela. Bohužel ale osud tomu chtěl a manželství se po překonání Jirkovy rakoviny rozpadlo.

I když ani jeden z manželů nikdy s jistotou neřekl, že je jejich odloučení definitivní, na návrat to zatím nevypadá. Proto si možná nějaký nápadník položil už otázku, jak to teď má Andrea s muži. „Jak je náš rozchod veřejně známý, všimla jsem si, že když náhodou jdu někam do společnosti, chlapi po mně teď víc zírají. Někteří vyloženě čumí. Úplně upřímně řečeno, je mi to někdy až nepříjemné,“ popisuje pro extra.cz sexy DJka Andrea

„S Jirkou to ale celé byl takový záhul, že se potřebuju hlavně dostat z toho, co jsme v posledních měsících prožívali. Opravdu mě ani nenapadla jedna jediná myšlenka, že bych si měla někoho najít, byť třeba na sex,“ tvrdí přesvědčivě Pomeje krásná manželka, která má očividně úplně jiné starosti, než nahánět chlapy po barech. Alespoň to teda vypadá, že má ještě Jirka šanci na nápravu. Vždyť naděje umírá poslední!

 

Autor: bin

Diskuze