Pes
Zdroj: YouTube.com
To je neskutečné

VIDEO: Tohle je nejvychovanější pes na světě! Nebudete věřit, co všechno na povel dokáže

Je velký, je silný, ale taky je to hotový voják. Přesně to vystihuje tohoto psa. Při pohledu na jeho poslušnost zatoužíte vlastního psa také převychovat.

Vše začíná tím, že se muž vydá trénovat psa na zahradu. Na tom není nic divného. Občas cvičí psa každý a takové sedni-lehni se u psa bera jako samozřejmost, ale to nebyl případ těchto dvou. Tenhle pes je totiž vychovaný natolik, že by mu kdejaká cvičená opice mohla závidět.

K celému výcviku jim postačí jeden míč. Ten je rozervaný natolik, že je na první pohled poznat, že už nějaké to trénování zažil. Páníček nejdříve přikáže svému zvířeti, aby se ke kouli plazil, pak mu poručí, aby se k ní plížil, když už u něj skoro je, tak mu zase řekne, aby odstoupil. Následuje ještě řada náročných povelů, ale to nejlepší přijde teprve na konec.

Muž řekne svému psu, že smí balon držet, ale do tlamy ho může vzít teprve ve chvíli, až řekne číslo tři. Pes opravdu trpělivě čeká, až číslo vysloví, a když to konečně udělá, tak se po míči vášnivě vrhne. Je vidět, že tihle dva už mají nějaký ten trénink za sebou. Všechna čest!

Autor: Beat

Diskuze