Tereza Kardová
Zdroj: Tereza Kardová
prásk.tv

Nevlastní dcera Nekonečného měla vážnou nehodu. Necítí nohy, řekla maminka

Tereza Kardová, nevlastní dcera zesnulého zpěváka Dana Nekonečného, měla v sobotu vážnou nehodu. Z auta ji museli záchranáři vyprostit. Kardová také podstoupila operaci v nemocnici v Českých Budějovicích a její stav je stabilizovaný. Necítí však nohy, potvrdila její maminka deníku Blesk.

V sobotu vyrazila Tereza Kardová se svou kamarádkou na Lipno do Jihočeského kraje. Auto však dostalo smyk a skončilo na střeše. "Bohužel je to tak, moje dcera byla okamžitě v nemocnici v Českých Budějovicích operována," potvrdila deníku Blesk její maminka Zuzana Kardová.

 

Tereza měla poraněnou hlavu a zlomené krční obratle. "Zatím je stabilizovaná, ale necítí nohy. Včera mi lékaři řekli, že pohnula kolenem, věřím, že se postaví na nohy. Vím, že to chce čas a bude to zase dobré, ale jsem už na pokraji sil. Odešel mi Dan, teď je dcera ve vážném stavu," řekla Kardová se slzami v očích.

 

Dcera je stále z nehody otřesená a nedokáže se smířit s tím, že necítí nohy. Velikou oporou je pro ni však její maminka i kamarádi. "Všem děkuji za podporu a energii, co mi lidé posílají na sociální síti, je to pro obě těžké, ale dáme to," dodala Kardová.

 

Tereza Kardová se živí jako tanečnice a několik let působila i v souboru Nekonečného. S ním měla také velmi dobrý vztah a měla ho radši než vlastního otce. Jeho smrt ji velmi zasáhla. "Hodně na něj vzpomínám. Vychoval mě. Nemůžu tomu uvěřit," řekla tehdy Tereza TV Nova.

 

S podzimem přibývá autonehod! Sedmero bezpečnosti na cestách
VAŠE PŘÍBĚHY: Autonehoda nám vrátila tátu

Autor: reg

Diskuze