Optický test - 1
Zdroj: Brightside.me
Odhalte svou povahu

Nevíte jistě, jestli jste extrovert nebo introvert? Tenhle OBRÁZEK vám pomůže to zjistit!

Každý vnímá určité vjemy trochu odlišně. A na základě toho, jak vnímáte vy tento obrázek, lze určit vaši osobnost. Jste otevření a společenští nebo spíše uzavření a trávíte nejraději čas o samotě?

Jednoduchá metoda vám pomůže určit, jestli jste spíše extrovert nebo introvert. Možná byste se divili, ale někteří lidé v tom jasno vůbec nemají, protože se u nich rysy z obou osobností prolínají. Pojďme si to ale jednou provždy jasně určit!

Co vidíte na obrázku jako první?

Pár - Viděli jste první pár? Pak to znamená, že vás na nějaký bujarý život příliš neužije. Stačí vám pár kamarádů, se kterými si občas posedíte a víte, že jim můžete věřit. Ztrácet čas s někým nedůležitým byste ani nechtěli.

Dítě - Jste spíše introvert, protože nejlepší náplň volného času je pro vás být pouze sám se sebou. Je to sice naprosto v pořádku, že vám to tak vyhovuje, ale nezapomeňte na okolní svět a lidi, které máte rádi.

Stromy - Jste rádi středem pozornosti a máte kolem sebe neustále spoustu lidí. Do všeho se vrháte po hlavě a „Změna je život“ je vaším životním mottem. Rádi cestujete a milujete dobrodružství. Zkrátka extrovert jako vyšitý!
 

Autor: bin

Diskuze