Pornografie Michaela Jacksona - 10
Zdroj: Profimedia / Twitter
Je to normální?

ŠÍLENÉ, NEBO PERVERZNÍ? Policie ukázala snímky dětí z tajné sbírky Michaela Jacksona

Nedávno byla odhalena série kolekcí, kterou před lety našli policisté v domě krále popu. Kromě dalších chlapců byl na jedné z fotek i Kevin ze Sám doma, herec Macaulay Culkin (35).

8 fotek
Spekulace o tom, jestli měl, nebo neměl zpěvák Michael Jackson sklony k pedofílii, neutichají ani několik let po jeho smrti. Zvláště významně rozvířila toto téma nejnovější kauza, kdy se na veřejnost dostala informace o sérii kolekcí, která byla nalezena na zpěvákově ranči Neverland.

Kompromitující materiál obsahoval převážně homosexuální tématiku, ale ani o snímky malých, nahých, pubescentních chlapečků nebyla nouze. Mezi nimi se objevila i celkem nevinně vypadající fotka, kde je zpěvák vyfocen s dětskou, dnes již vyhaslou hvězdou, Macaulayem Culkinem, který se proslavil rodinnými filmy Sám doma.

Jestli byl někdy mezi rozkošným Kevinem a králem popu sexuální vztah, to se v minulosti řešilo už víckrát. Macaulay přiznal, že u Michaela přespával, ale prý byli oba oblečení, a vše tak probíhalo ve vší počestnosti. I sám zpěvák se léta dušoval, že si s dětmi v posteli pouze hraje a dává jim mléko a sušenky. Toto prohlášení teda něčím nekalým trochu zavání, ale je fakt, že Michaelovi nikdy nikdo zneužívání dětí nedokázal.

Autor: bin

Diskuze