Badass Brides - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Chudák ženich

Nevěsta udělala v den svatby šílenou scénu a vyhazovala hosty! Co tak hrozného zjistila?

Měl to být nejkrásnější den v životě. Místo toho to byla pořádná ostuda. Nevěsta během obřadu zešílela a ztropila pořádný skandál. Ubohý ženich tomu musel přihlížet...

4 fotky
V reality show Badass Brides (Špatné nevěsty) se ukázala pořádně šílená žena. Sophie (25) si už delší dobu plánovala vzít Phila (32), ale v den D se všechno zvrtlo. Problém nastal, když se k ní dostaly svatební šaty. Naposledy si je vyzkoušela před třemi měsíci a od té doby výrazně přibrala, takže se do šatů nevešla.

Místo toho, aby zachovala chladnou hlavu, začala hystericky řvát, že zruší svatbu a vyhazovala hosty. Na veselce nechala jen svou babičku, kterou poprosila, aby jí pomohla se šaty. „Nemohu se na sebe dívat do zrcadla! Budu vypadat otřesně kvůli tomu, že jsem tlustá!“ křičela do kamer.

Úctyhodná byla reakce jejího nastávajícího. Ten zachoval naprosto klidnou hlavu. Je si už dlouho vědom toho, že je jeho dívka pořádná hysterka. Proto si jejího záchvatu nevšímal a čekal, až ji to přejde. Toho se po nějaké době skutečně dočkal a šílená snoubenka mu řekla své ano. Otázkou ale zůstává, jestli to pro něj byla výhra. Třeba bude časem hořce litovat.

Autor: beat

Diskuze