Drama na svatbě - ilustrační foto
Zdroj: TV Nova
Snad jí to stálo za to

Nevěsta pozvala nejlepší kamarádku na svoji svatbu! Ani ve snu nečekala, co jí na to žena odpoví

Pro mnoho žen bývá svatební den tím nejdůležitějším v životě. Stejně tak tomu bylo u této nevěsty, která se rozhodla pozvat na svatbu dlouholetou kamarádku. Její reakce jí pak vyrazila dech.

Nevěsta se nemohla dočkat svého svatebního dne. Na zásnuby čekala spoustu let a na svatební den ještě pak další tři roky. Po dlouhém vyčkávaní si myslela, že je její svatební den důležitý i pro její kamarádku. To se ale šeredně pletla. Poté, co ji pozvala, se dočkala děsivé reakce.

„Mám nejlepší kamarádku, kterou znám celý svůj život a myslím, že jsme si byly velice blízké, chodili jsme spolu do školy. Teď mi však oznámila, že nebude moct přijít na moji svatbu, protože má lístky na koncert Adele," prozradila zklamaná nevěsta britskému deníku Daily Mirror.

Kamarádka pak na svatbu skutečně nepřišla. Pro nevěstu to byla velká rána a pro jejich přátelství ještě větší. Jejich vztah už nikdy nebude tak pevný. Snad si kamarádka koncert užila a protlačila se aspoň do dobré řady, protože tohle se nedělá! Koncert Adele někdy ještě bude, svatba stejné kamarádky? Spíš ne!
 

ČTĚTE TAKÉ:
ANKETA: Hlasujte pro nejkrásnější seriálovou nevěstu. Pamatujete si je všechny?

Autor: Beat

Diskuze