Šílený účes - 1
Zdroj: facebook
Ohavnost

Nevěsta chtěla krásný svatební účes: Za 3000 Kč jí kadeřnice na hlavně vytvořila hotovou hrůzu! FOTO

Svatební šaty, líčení a účes jsou pro každou nevěstu velmi důležité a dámy jsou ochotny zaplatit za ně nemalou částku. Co ale dělat, když vám pár hodin před obřadem kadeřnice vytvoří na hlavě hrůzu, jako této ženě?

Každá z žen si představuje svůj svatební den dokonalý v každém ohledu. Této Američance se ale moc nepovedl. Zkazila jí ho její kadeřnice, která jí za 3000 Kč na hlavě vytvořila opravdu otřesný účes. Žena si připravila předlohu, jak by měl účes vypadat. Přála si krásně vyčesané vlasy v drdolu bez jakýchkoliv povytáhnutých sponek.

Nevěsta se nestačila divit, když si prohlížela účes ze všech stran. Výsledek, který jí kadeřnice udělala na hlavě vyfotila a zveřejnila na sociálních sítích. Nespokojená zákaznice se tak kadeřnici postarala o nepěknou reklamu.

Fotka na sebe okamžitě strhla pozornost hned několika žen, které byly ve svůj svatební den stejně zklamané. Ptaly se: „Tohle se vůbec nepodobá původnímu účesu, vrátili vám peníze?“ Omyl, žena byla o 3000 Kč chudší a zbyly jí pouze oči pro pláč.

Krásné účesy pro dlouhé vlasy: Ozdoba na ples, na rande i jen tak do školy
Nejlepší účesy pro ženy po čtyřicítce!

Autor: ad

Diskuze