Nevěsta
Zdroj: Twitter
Statečná žena

Nevěsta čekala na snoubence u oltáře marně. Nebudete věřit, co po té hanbě udělala!

Svatba je v životě většiny žen nesmírně důležitá. A asi největší obavou, která je před svatbou pronásleduje, je to, že se ženich na poslední chvíli rozmyslí a nechá je stát před oltářem samotné. Tato noční můra se bohužel stala realitou pro 39letou Italku ze Sardinie.

Jak informoval web ilgiornale.it, Italka si brala o 15 let mladšího přítele, jenže ten si to v poslední vteřině rozmyslel a k oltáři vůbec nepřišel. Italka tam stála sama, svatebčané se mu snažili dovolat, ale bohužel marně. Dokonce dostali strach, a tak zavolali policii.

24letý voják však seděl spokojeně v kasárnách a vůbec nic mu nebylo. Nevěsta se však ukázala jako největší hrdinka, která se dokázala postavit čelem této potupné situaci. S přáteli a rodinou se přeci jen odebrala do restaurace, kde měla probíhat svatební hostina, a svůj žal zapila s těmi nejbližšími.

Nakonec to vlastně byla docela hezká oslava, která se pěkně protáhla. Tahle holka prostě nebude sedět a brečet v koutě, za což si rozhodně zaslouží palec nahoru! Alespoň mohla oslavovat to, že je statečná žena a ne zbabělec jako její snoubenec.

Autor: niž

Diskuze