Nevěsta
Zdroj: Profimedia
Na ostří nože

Nevěsta během svatby vyvolala bitku mezi rodinami: Důvod potyčky je naprosto bizarní!

Svatby mají být spíše klasickými událostmi plné elegance. Je to čas lásky a čas, kdy se slaví. Nic z toho ale během svého velkého dne nezažila tato nevěsta. Během její svatby vybuchla masová bitka.

Indická nevěsta vyvolala boj mezi svojí rodinou a rodinou ženicha poté, co se veřejně rozhodla zrušit obřad. Policie ve východním státě Bihar odhalila, že rozhodnutí nevěsty přišlo po tom, co se ženich začal "chovat zvláštním způsobem", když během prvních několika svatebních slibů udeřil do blízkého pole blesk.

"Po záblesku se ženich choval tak, jako by se bál," vysvětluje mluvčí policie podle The Telegraph. Rozhodnutí nevěsty způsobilo pobouření v rodině ženicha, která si stěžovala, že je příliš pozdě na to, aby se svatba rušila, protože kněz už provedl některé svatební rituály.

Nicméně, když strana ženicha sdílela svou frustraci příbuzní nevěsty se do nich okamžitě pustili. Rázem se strhla pořádná rvačka. Sidheshwar Azad, tamní policejní důstojník, řekl, že tři příbuzní nevěsty byli později zatčeni a drženi ve vazbě za své násilné chování.

Autor: mk

Diskuze