Michal Gulaši, Vlaďka Erbová, Martina K.
Zdroj: Instagram / Facebook.com, Vlaďka Erbová Official/ Michal Gulasi
Srovnání

NEVĚRNÝ Gulaši si vybral opak! Má jeho milenka něco společného s Erbovou?

Když se v médiích objevila zpráva, že měl Michal Gulaši (32) podvádět Vlaďku Erbovou (37) s milenkou, všechny zajímalo, kdo je ta tajemná dívka. Martina (33) se schovávala dlouho, ale nakonec se rozhodla promluvit a ukázala svou tvář. Říká se, že muži si vybírají pořád stejný typ ženy. Mají ale tyhle dvě vůbec něco společného?

7 fotek
Michal Gulaši chodí s Vlaďkou Erbovou. Manikérka z Mostu je známá především tím, že dobré vztahy s bývalými jí moc nejdou. Jak Zdeněk Bahenský, tak Tomáš Řepka na ní moc ódy nepějí. S Michalem Gulašim jí to prý až nevídaně klape, až na drobnou nevěru, které se dopouštěl s třiatřicetiletou Martinou. Po provalení Erbová na sociální síť napsala, že nikdy nebyli víc rodina, než teď. Jejich vztah je nyní růžovoučký a sebemenší problémy Erbová nepouští ven.

Martina, která měla mít s Gulašim vztah, dává přednost syrové pravdě a promluvila o Michalovi a jeho přítelkyni pro web eXtra.cz. Od té doby, co se o jejich vztahu Erbová dozvěděla, jí hází klacky pod nohy. Co Martina musí dle jejich slov snášet? „Výhrůžky a sprostý nadávky. Začalo šíření nepravdivých věcí ohledně mé osoby. Poškozování mé osoby, nepravdivé věci, překroucené věci. Chtěla, aby nás novináři nachytali s Michalem a šly ven články. Říkala, že mě zničí. Volala mému dodavateli a dalším lidem, začalo se to týkat i profesní stránky,“ osvětluje situaci. To už trvá dobré tři měsíce.

„Ke konci se to (Vlaďka) dozvěděla, když byl u mě. Myslím, nebo spíš vím, že ho má napojenýho přes GPS, takže kontroluje, kde Michal je,“ tvrdí Martina.

Každá z Gulašiho holek se zkrátka chová úplně jinak, a to se přitom říká, že muži si vybírají pořád stejný typ žen. Fyzická podoba také nesedí, jelikož Erbová s Martinou jsou jako noc a den. Jedna má krátké tmavé vlasy a kulatý obličej. Druhá zase dlouhou blonďatou kštici a protáhlou tvář. Zdá se, že Gulaši na chvíli utekl k úplnému opaku.

Jaký typ muže dominuje našim EROTICKÝM PŘEDSTAVÁM? Tahle volba vás překvapí
TEST: Jaký typ vůně je pro vás ten pravý?

Autor: Han

Diskuze