Pár v autě
Zdroj: Profimedia
Studená sprcha

Nevěrná žena s milencem si objednali Uber: Když nasedli do auta, čekalo je hodně nemilé překvapení!

Mladá žena a její milenec byli nachytáni při nevěře jen proto, že si objednali Uber. Rok se jim podařilo známost skrývat, pak se ale stalo něco naprosto nečekaného!

Nevěra mladé Kolumbijky měla dost zajímavý konec. Nikdo by nečekal, že bude odhalena takovým kuriózním způsobem. Yeimy a Jesús dokázali svůj vztah tajit celý rok. A nic by se na tom možná nezměnilo, pokud by si během cesty z motorestu neobjednali Uber.

Šofér Leonardo, kterého mladá žena zavolala, ji totiž poznal a hned zavolal jejímu manželovi, zda si nechce přivydělat a nevezme za něj jízdu. Ten neváhal a okamžitě se chytil příležitosti. Leonardovým autem se dopravil na určenou adresu, kde na něj čekali Yeimy a Jesús.

Všichni tři členové tohoto milostného trojúhelníku byli v šoku, když se setkali v autě. O tom, jak vše skončilo, existuje několik verzí. Někteří lidé tvrdí, že dvojice z auta utekla pryč, podle jiných se zas manželé pohádali. "Rád bych tam byl a viděl, jak se všichni zatvářili," komentují nemilou situaci uživatelé na sociální síti.

Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají
Láska versus sex: Která nevěra je horší?

Autor: mk

Diskuze