Rodinná pohodička

NEUVĚŘITELNÝ POKROK: Michael Schumacher si užíval s rodinou na dovolené! Vyhříval se na terase

Po dlouhé době se na povrch dostaly nové zprávy o stavu Michaela Schumachera (50). Ten je na tom momentálně tak, že už dokonce může i cestovat, a tak byl na přelomu roku s rodinou ve Španělsku.

7 fotek
Bývalý automobilový závodník a sedminásobný mistr světa Formule 1 Michael Schumacher dělá pokroky. Alespoň tomu nasvědčuje fakt, že poprvé od nehody vyrazil spolu s rodinou v čele s manželkou Corinne na dovolenou do Španělska, jak informoval německý deník Bild.

Už v loňském roce se spekulovalo o tom, že se Schumacher bude stěhovat na Mallorcu, kde měla jeho manželka koupit řádně zajištěný penthouse. Tyto informace ale krátce na to popřela jejich rodinná mluvčí Sabine Kohn, a tak naděje na lepší zítřky v životě automobilové hvězdy byly znovu ta tam.

Teď ale na povrch prosákla informace, že Michael nakonec na Mallorcu skutečně odcestoval a údajně tam s rodinou strávil příjemné chvíle. Podle Bildu například seděl na terase přikrytý hnědou dekou, aby se tak chránil před sluncem. Společnost mu kromě rodiny dělali také jeho ošetřovatelé a ochranka.
 

Autor: bin

Diskuze