Estela Meléndez - 1
Zdroj: YouTube.com
Zajímavý úkaz

ZÁZRAK: Lékaři si mysleli, že má nádor. Rentgenový SNÍMEK ukázal, že má v sobě zkamenělé dítě!

Je to opravdu neuvěřitelné, ale pravdivé! Kuriózní případ se stal v chilské nemocnici v San Antoniu, kde úplnou náhodou zjistili, že žena (92) v sobě nosí mrtvé dítě!

4 fotky
Estela Meléndez (92) žila polovinu svého života v domnění, že má v sobě nezhoubný nádor. Přesně to jí totiž před 50 lety řekli lékaři. Teď ale nastala chvilka pravdy a také neuvěřitelný šok pro tuto ženu! Lékaři totiž zjistili, že byla těhotná! Těhotenství bylo ale mimoděložní a mezitím plod odumřel. Během pár desítek let plod zvápenatěl! A právě před týdnem tuhle skutečnost zjistili během rentgenu.

Skutečnost, že je Estela těhotná, netušila ani ona sama, proto byla dvojnásobně v šoku, když se jí do ruky dostaly rentgenové snímky. Vzhledem k jejímu věku se ale doktorům do operace moc "nechce", protože by to bylo velmi riskantní. Proto bude muset Estela žít s odumřelým plodem dál, jak píše britský Express.

Podobné případy se už v minulosti odehrály, takže Estela není první a asi zároveň ani poslední. Zkamenělé dítě v sobě 44 let nosila Brazilka (84). Přišlo se na něho loni na jaře také při rentgenu, vyjmout si ho ale z těla nenechala a žije s ním dál. Takovéhle případy musí být pro ženy velmi šokující, už jen vzhledem k jejich mateřskému pudu...

 

Autor: veh

Diskuze