WOW!

Neuvěřitelný kaskadérský kousek: Tom Holland ve skutečnosti dokáže to, co Spider-Man ve filmu! VIDEO

Herec Tom Holland (22) je frajer! U bazénu předvedl perfektní akrobatický kousek, v kterém ukázal, že je hbitý jako filmová postava, kterou hraje - Spider-Man!

7 fotek
Dvaadvacetiletý herec Tom Holland se v roli Spider-Mana poprvé objevil v roce 2016. Od té doby k němu tato role pavoučího muže neodmyslitelně patří. Aby zvládal natáčení, musí mít i dobru fyzičku.

V nejnovějším videu na svém Instagramu se mladá hvězda předvedla. Holland ukázal, že bez problému zvládá podobné kousky, jako akční hrdina, který se ve filmu Captain America: Občanská válka přidal k seskupení Avengers. Skákal do bazénu a během letu se několikrát otočil a proskočil pneumatikou!

Kromě herectví a dechberoucích akrobatických kousků, herec zvládá i tanec. Začal s ním už jako malý a má za sebou průpravu v hip-hopu. Poté, co ho na školním vystoupení spatřila choreografka Lynne Page, započala jeho kariéra. Po dvou letech tréninku se objevil v muzikálu Billy Elliot. V roce 2011 začal s dabingem a postupně se dostal k filmovým rolím.

Na Hollandův působivý skok do bazénu se podívejte ve videu výše.

Autor: mk

Diskuze