Proměna - 1
Zdroj: Instagram
Jak málo stačí

Žena vypadala jako zanedbaný bezdomovec. Dnes je z ní největší kus a muži jí padají k nohám!

Změna je život. Ačkoli se to tak říká, ne každý to vidí stejně. Podobně na tom byla i rodina mladé Holly. Jednoho dne však žena všem dokázala, jak prospěšná taková změna může být. A ze strašidla se rázem vyklubala pořádná kočka!

6 fotek
Kdybyste tuto ženu potkali na ulici, nejspíš byste se neubránili udivenému výrazu ve tváři. Mnozí by si jistě neodpustili ani nějakou tu tichou poznámku. Žádná z reakcí by ovšem nebyla myšlena zrovna pozitivně. A není ani divu. Holly o sebe po celý svůj život pečovala ne zrovna správným způsobem a po letech se dostavily následky. Místo krásné ženy připomínala spíš strašáka do zelí.

Důvodem byly její vlasy. Ačkoli lecjaká dívka touží po dlouhých vlasech, takhle si to jistě žádná nepředstavuje. Jenže Holly vyrůstala v rodině, ve které jí její otec neustále vštěpoval do hlavy, že dívka bez dlouhých vlasů zkrátka nemůže být krásná. A tak si Holly nechala narůst skutečně dlouhé vlasy. Přidejte špatnou péči a zničení od barvení vlasů a máte výsledek.

Až jednoho dne se Holly rozhoupala a odevzdala se do rukou odborníků v salónu. Pravým důvodem byla její svatba, na které chtěla, jako každá nevěsta, vypadat nádherně. A první, co přišlo na řadu, byly samozřejmě nůžky. Vlasy jí zkrátili o více jak půl metru! Ostříhané vlasy obarvili, pak jí nalíčili a pěkně oblékli. Po sedmi hodinách práce tak před nimi stála krásná mladá žena. Ke změně někdy zkrátka stačí jen málo, třeba změnit účes!

Autor: ryn

Diskuze