Niamh Geaney a Karen Branigan
Zdroj: facebook.com
Setkání třetího druhu

Šokující setkání: Dívka potkala svou dvojnici. A nejsou příbuzné! Jak je to možné?

Mysleli jste si, že dvojčata musí být příbuzná? Tyto dvojnice vás vyvedou z omylu! Niamh a Karen jako by si z oka vypadly. Jak je to možné?

8 fotek
Niamh Geaney (26), televizní moderátorka z Dublinu, se rozhodla, že najde svoji dvojnici. Spolu s kamarády spustili výzvu Twin Strangers a došli k nečekanému výsledku.

O čtyři týdny později se ozvala Karen Branigan (29) a výsledek byl neuvěřitelný - Niamh v Karen našla svoji dvojnici. K jejich vlastnímu překvapení od sebe žijí jen hodinu autem. Ženy se potkaly tváří v tvář, a jak samy řekly, bylo to hodně divné. “Byla jsem strašně nervózní, poprvé uvidím někoho, kdo je mi tak podobný!”

Karen, která je v tuto chvíli nezaměstnaná, má pět sester a bratra, zatímco Niamh má bratra a dvě sestry. A obě se shodnou na jednom - žádný z jejich sourozenců jim není tolik podobný. Karen a Niamh jsou od té doby k nerozdělení - na facebooku dokáží strávit hodiny, v zrcadle si prohlížejí podobnou mimiku a vyměňují si tipy na make-up.

Pro Niamh ale tímto projekt nekončí - rozhodla se dalším lidem pomoct najít jejich dvojníky, v tuto chvíli na svoje dvojče čekají Harry (21) a Terrence (22). “Je za tím obrovská zvědavost! Dokážete si představit, že se setkáte s někým, kdo vypadá přesně jako vy?” dodává Niamh.

ČTĚTE TAKÉ:
Jaký pán, taký pes - neuvěřitelná podoba
Česko má svou Rihannu: Podívejte se na tu podobu! Kde ji můžete vidět?

Autor: lsa Daily Mail

Diskuze