Jenny Swarers a Dustin Morgan
Zdroj: facebook
Tomu se říká smůla

NEUVĚŘITELNÉ: Pár musel už TŘIKRÁT zrušit svatbu! Důvod je opravdu smutný

Jenny a Dustin chtěli stvrdit svoji lásku osudovým ano. Bohužel, osud tomu asi nechtěl, a tak ji pár už třikrát rušil. Důvod, proč to tolikrát nevyšlo, se snad nikomu jinému nikdy nepřihodil.

Jenny Swarers a Dustin Morgan spolu chodili už od vysoké školy. Po pětiletém vztahu se zasnoubili, a tak v dubnu 2016 měla proběhnout romantická svatba u řeky. Jenže co život nechtěl, příroda zařídila, aby se svatba nekonala. Snoubenci totiž měli vybrané míto poblíž řeky Sabine, která zrovna v době, kdy se měla konat svatba, zaplavila celé okolí. A tak si pár řekl, že se svatbou počká a na místo se za necelý rok vrátí.

Po další době jim ale bylo řečeno, že svatba se na místě stále konat nemůže, protože loňské záplavy okolí příliš poničily a organizace svateb zde tak není možná. Jenny S Dustinem se tak smířili s tím, že si budou muset pro svůj den nakonec vybrat nějaká jiné místo. A vybrali!

Třetí smolný termín měli naplánovaný na konec letošního srpna v Houstunu. Ano, tušítě správně. Americké město Houston zasáhl v té době hurikán Harvey, který způsobil rozsáhlé záplavy. A tak matka příroda zamilovaný pár opět vytrestala. Někdo by si možná řekl, že je to znamení. Oni však na to nakonec vyzráli a čtvrtý temrín veselky naplánovali na Nevadské poušti v Las Vegas. Tak snad záplavy už nehrozí...

Autor: bin

Diskuze