Tasha Starkey - 1
Zdroj: Twitter
To je nelidské

Záchranáři spěchali pro umírajícího muže, a tak špatně zaparkovali. Neznámá řidička jim nechala na okně šílený VZKAZ!

Pokud jde o život, tak jde o všechno! Tímto pravidlem se však rozhodně neřídí žena, která převedla své nelidské chování, když nechala rozzlobený vzkaz na dodávce zachranářů. Neuveříte, co napsala!

4 fotky
S neuvěřitelně nechutným a nelidských chováním se setkali záchranáři v Birminghamu. Když přijeli na místo, kde zachraňovali život pacienta, který měl silné vnitřní krvácení, zarazil je vzkaz, který nechala žena za stěračem čelního skla záchranky. Nad vzkazem, který byl napsán velkými písmeny, aby zněl ještě více důrazně, se určitě pozastaví každý normální člověk, avšak autorka vzkazu je jednoznačně nelidská bytost bez jakéhokoliv citu!

"Možná zachraňujete životy, ale neparkujte svou dodávku na tak blbém místě a neblokujte tak mé auto!" Záchranáři byli na místě něco málo přes půl hodiny, kde zachraňovali život člověka. Nyní bylo potvrzeno, že pacient zemřel v nemocnici! Ve tweetu Ambulanční služby West Midlands stálo: "Někdy prostě nevíme, co říci. Toto je poznámka, která byla dnes na sanitce."

To vše nenechalo chladným ani Sama Grimsona, tedy mentora záchranářů, který se k situaci také vyjádřil. "Jedna z našich posádek se setkala s touto nádhernou poznámkou poté, co pomohla pacientovi trpícímu velkým vnitřním krvácením! Vždy se snažíme parkovat správně, ale někdy to není možné." Vzhledem k tomu, že se poznámku rozhodla zdravotní služba sdílet na internetu, vyslovila podporu záchranářům velká spousta lidí.

"Neuvěřitelné! Smýšlení některých lidí mě opravdu překvapuje! Doufejme, že budou potřebovat záchrannou službu pro sebe nebo svou rodinu a budou si muset počkat, než dobře zaparkujete...," okomentovala jedna z uživatelek sociální sítě fotografii se vzkazem. Jiní uživatelé pro změnu chválili práci záchranářů a soucítili s nimi.

Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

Autor: veh

Diskuze