Lure Hsu - 1
Zdroj: Instagram
Být stále mlád

NEUVĚŘITELNÉ: Dívka vypadá jako mladá studentka. Její skutečný věk byste nikdy neuhodli!

Stárnutí dnes trápí mnoho žen už od brzkého věku. Otázka, jak zastavit projevy přibývajících let a vypadat stále jako ta krásná mladá dívka před lety, je zřejmě k nezaplacení. Přesně o toto tajemství se nyní podělila krásná Lure Hsu, jejíž věk vás usadí do židle!

7 fotek
Mnoho žen bojuje s neúprosně ubíhajícím časem nejrůznějšími zákroky na vyhlazení a zdokonalení pleti, ale na první pohled úspěšný zákrok si za krátký čas vybere svou daň a výsledek je poté ještě horší, než kdyby se přibývajícím létům vydaly napospas. Lure Hsu zná lepší způsob, jak si zachovat vzhled mladé studentky i po celá desetiletí.

Známá interiérová designérka se před časem zúčastnila zábavní televizní show v Tchaj-wanu, kam ji pozvala její sestra. Uběhly celé dva roky a její fanoušci nevěřili vlastním očím. Nejenže se Lure za tuto dobu vůbec neměnila, ale ještě ke všemu bude této mlaďounké dívence zanedlouho 42 let!

Nyní se Lure ve Friday Magazine podělila o své tajemství s ostatními, informuje Mirror.co.uk: „Důležitá je hydratace, která kožní problémy značně redukuje. K udržení zdravé pokožky je také třeba slunce, ale nesmíte se mu nadměrně vystavovat, především v létě. Neustále byste měli také používat opalovací krém, ať už slunce pálí, nebo ne.“

Lure také radí, že by se měla omezit konzumace masa a mastných jídel, jíst by se naopak mělo více vlákniny a potravin s vysokým obsahem bílkovin. Vynechat byste neměli ani ovoce a zeleninu. Žádný den by se navíc neměl obejít bez šálku černé kávy, ale rozhodně je podle ní třeba vyvarovat se pití sladkých nápojů. A nakonec samozřejmě radí cvičit. Dodržováním všech těchto pravidel si podle Lure zachováte mladistvý vzhled po dlouhá léta.

Autor: ryn

Diskuze