Amber Rachdi - 1
Zdroj: Instagram
Jiný člověk

DRSNÁ PROMĚNA: Vážila skoro 300 kilo. Pak se rozhodla zhubnout a dnes je z ní neuvěřitelná kráska!

Říká se, že obezita je morem 21. století. USA patří mezi země, kde se eviduje pomalu největší počet obézních lidí. Dříve mezi ně patřila i Amber Rachdi (23), která se však rozhodla svůj život změnit a s váhou pořádně zatočila!

10 fotek
Ve svých třiadvaceti letech vážila Amber „úctyhodných“ 300 kilogramů. Sama nedokáže vysvětlit, jak to, že svou obezitu nechala zajít až takhle daleko. Jednoho dne jí ale došlo, že takhle dál žit nechce. S takhle velkou váhou byla totiž zcela odkázaná na své okolí. Nemohla řídit auto, nemohla ujít víc, než pár set metrů, nemohla se ani sáma vykoupat. Amber se tak rozhodla pro změnu.

Podařilo se zhubnout přes 180 kilo. Přiznává, že pro ni začala úplně nová etapa jejího života. Teď je z ní opravdu pohledná mladá žena, která inspiruje nejen své okolí, ale i mnoho lidí, co její příběh sleduje přes internet.

Začátky ale byly hodně složité. S takovou váhou potřebovala Amber pomoc lékařů. Amber se obrátila na doktora Younana Nowzardiana, který je uznávaným odborníkem na léčbu obezity. Rodina Amber se dokonce přestěhovala do Texasu, aby k lékaři mohla pravidelně docházet. I přesto, že Amber už shodila obrovské množství kil, chce ve svém hubnutí pokračovat a dosáhnout správné váhy.

Toxický vztah ji dohnal k obezitě. Nakonec se svému neštěstí vzepřela a zhubla úctyhodných 59 kg!
Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess!

Autor: bin

Diskuze