Dwayne Johnson - 1
Zdroj: Profimedia
Ta se mu povedla!

NEUVĚŘITELNÁ PODOBA: The Rock vyvedl do společnosti svoji dceru. Je to pořádná kočka!

Sympaťák Dwayne Johnson (44) ze všeho nejvíc miluje svou rodinu. Navíc je slavný herec fešák, a tak není divu, že je jeho dcera pořádná kočka. Podívejte se!

5 fotek
Dwayne Johnson je skvělý herec, kterého mají všichni zafixovaného spíše jako drsňáka budícího respekt a strach. Ve skutečném životě je ale Dwayne velký srdcař, pro kterého je jeho rodina na prvním místě. Kromě toho, že se láskyplně stará o svého tátu, který to neměl v životě vůbec jednoduché, je také milujícím a pyšným otcem.

A pyšný může být právem. Jeho dcera Simone (15), kterou má s exmanželkou Dany GarciÍ (48), je opravdu krásná dívka a podobu svého hvězdného tatínka v sobě prostě nezapře. Herec se tak rozhodl, že je na čase vyvést svou krásnou dceru do společnosti a pochlubit se s ní.

Svoji holčičku Simone vzal na prestižní udílení Zlatých glóbů a všichni přítomní mohli na hercově povedené ratolesti oči nechat. Pro velký úspěch Dwayne vyrazil se Simone do společnosti podruhé. Společně se tak ukázali na People‘s Choice Awards. Simone je teprve patnáct let, ale svým vzhledem by mohla směle konkurovat daleko vyspělejším ženám. Kromě ní má urostlý herec s jeho nynější partnerkou ještě malou dceru Jasmine, která bezpochyby vyroste do krásy stejně jako její nevlastní sestra.

Autor: mic

Diskuze