Natalia Oreiro - 3
Zdroj: Profimedia
Kůstka

GALERIE: Milagros z Divokého anděla přiletěla po letech do Evropy. Vypadá jinak

Natalia Oreiro (39) byla za svých časů jednou z nejpřitažlivějších hereček světa. Teď se po letech objevila v Moskvě a ukázala, co všechno se od dob Divokého anděla změnilo.

4 fotky
Ti, kteří sledovali televizi koncem devadesátek, si ji určitě dobře pamatují. Divoký anděl, jedna z nejúspěšnějších telenovel své doby, proslavila tehdy mladičkou Natalii Oreiro. Jako první začala populární telenovelu v Česku vysílat TV Nova. Příběh rozverné Milagros a šarmantního Iva lákal pravidelně k obrazovkám tisíce diváků.

Od té doby uplynulo bezmála dvacet let. A kdo by čekal, že bude ze seriálové krásky v jejích téměř čtyřiceti letech nějaká tuctová mamina, ten by se asi divil, jak daleko od pravdy je! Herečce sice zásluhou nemilosrdné matky přírody pár vrásek na tváři přibylo, ale tomu se bez chirurgických zákroků nevyhne žádná žena. I přes přibývající léta si herečka udržela prvotřídní figuru, která je dnes možná lepší než před lety.

Kromě sexy vzhledu a provokativních rudých šatů zaujala Natalia na červeném koberci také mužem, který ji doprovázel. Je to její manžel, argentinský rocker Ricardo Mollo (58), který byl vedle oslnivé herečky trochu trnem v oku. Postarší chlapík malého vzrůstu jako by k sexy Milagros ne tak úplně patřil, i když s ním herečka má čtyřletého syna Merlína Atahualpa.

Mnohem raději by totiž fanoušci viděli vedle Natalie herce Facunda Aranu (44), který v seriálu ztvárnil Milagros zmiňovanou lásku Iva. I ten je však dnes šťastně ženatý, a tak nezbývá, než jim popřát hodně štěstí v jejich současných vztazích.

Autor: bin

Diskuze